IRL 5 Ring of Kerry Tour
Deze route is gemaakt door:
RouteXpert René Plücken (MRA Master)
Laatst gewijzigd: 12-02-2021
Route Samenvatting
Deze route heeft geen beschrijving, scroll naar beneden om de review te lezen.
Deel deze route
Animation
Beoordeling
Duur
3h 38m
Transportmodus
Auto of motor
Afstand
202.11 km
Landen
Ring of Kerry
RouteXpert Review
Op dag 5 hebben De Ring of Kerry gereden, dit was een van de hoogtepunten van onze vakantie in Ierland. Het is een populaire toeristische autoroute langs de kust van het schiereiland Iveragh, dus hou rekening met veel verkeer.
De Ring of Kerry is een mooie route met veel bochten, heuvels, prachtige vergezichten en veel historische bezienswaardigheden. Er zijn dus ook heel veel punten om te stoppen. Bereid je dus goed voor en maak een lijst van de punten die je wilt bezoeken en pas eventueel de route aan met extra routepunten.
Vanuit ons hotel in Killarney zijn wij naar Renard Point gereden waar wij de pont (RP8-RP9) naar Valentia Island hebben genomen. Op het eiland is het Skellig Visitor Center (RP11). Lunchen kan in Portmagnee (RP12), een mooi vissersdorpje met goede pubs en restaurants.
Na de lunch hebben we de Skellig Ring (RP13) gereden, dit is zonder twijfel het mooiste gedeelte van de Ring of Kerry. Bij RP14 heb je een prachtig uitzicht op Little Skellig en Skellig Michael, de eilanden waar de laatste Star Wars film is opgenomen.
Deze eilanden kun je bezoeken met een veerdienst vanuit Portmagnee, een must voor de die-hard Star Wars fans, maar neem dan wel een extra dag voor de Ring of Kerry en overnacht in een van de hotels in Portmagnee.
We vervolgen de route naar Ballingskellig Beach (RP15), de moeite waard om even te stoppen om foto’s te maken van de baai en het strand.
De route naar Sneem loopt langs de ruige Ierse kust met mooie vergezichten over de bergen en de zee. Neem de tijd om geregeld even te stoppen om te genieten en foto’s te maken, twee mooie punten zijn RP19 en 20.
In Sneem (RP24) kun je ervoor kiezen om de Ring of Kerry te blijven volgen langs de kust of rechtsaf te slaan en de R568 te volgen. Beide routes hebben elk hun charmes en leiden naar Molls Gap (R28), wij reden de R568 omdat deze een aaneenschakeling van mooie bochten is door het groene Ierse heuvellandschap.
Molls Gap (R28) is een mooie kronkelroute terug naar Killarney. Bij Ladies View (RP29) zeker even stoppen om foto’s te maken. Dit is een van de mooiste panorama’s van Ierland. In Killarney is het Ross Castle (RP35) op Ross Island de laatste bezienswaardigheid die we bezochten op deze mooie trip.
Deze route is 5 sterren waard vanwege de mooie wegen, de prachtige natuur, de vele bezienswaardigheden onderweg.
View from Ring of Kerry
Ladies view Killarney
Links
Gebruik
Deze route downloaden?
Je kan de route gratis, zonder MyRoute-app account downloaden. Om dit te doen, open de route en klik op 'opslaan als'. Deze route wijzigen?
Geen probleem, open eerst de route. Volg de tutorial en maak je eigen MyRoute-app account aan. Na registratie, start je trial automatisch.
Disclaimer
Gebruik van deze gps-route is voor eigen rekening en risico. De route is met zorg samengesteld en door een MyRoute-app geaccrediteerde RouteXpert gecontroleerd voor gebruik op zowel TomTom, Garmin als MyRoute-app Navigation.
Door gewijzigde omstandigheden, wegomleidingen of seizoensafsluitingen kunnen er toch veranderingen zijn ontstaan. Daarom adviseren wij iedere route voor gebruik te controleren.
Gebruik bij voorkeur de routetrack in je navigatiesysteem. Meer uitleg over het gebruik van MyRoute-app kun je vinden op de website bij ‘Community’ of ‘Webinars’.
Door gewijzigde omstandigheden, wegomleidingen of seizoensafsluitingen kunnen er toch veranderingen zijn ontstaan. Daarom adviseren wij iedere route voor gebruik te controleren.
Gebruik bij voorkeur de routetrack in je navigatiesysteem. Meer uitleg over het gebruik van MyRoute-app kun je vinden op de website bij ‘Community’ of ‘Webinars’.
Routes in de buurt