Sauris und Naturpark Weissensee Rundtour
Deze route is gemaakt door:
RouteXpert Chantal HV
Laatst gewijzigd: 12-04-2020
Route Samenvatting
Originele tekst in het Duits: Route 11 Motorland Karinthië. Spaghettikrommen voor gevorderden
Bella ragazza - niet alleen Italiaanse vrouwen hebben mooie rondingen ...
250 km eindeloze bochten - tijdens deze tour zal niet alleen een goede cappuccino je hart sneller laten kloppen ...
Gailtal - Hermagor - Nassfeld - Pontebba - Val d'Aupa - Dordolla - Moggio - Toledo - Ampezzo - Sauris - Prato - Comeglians - Paluzza - Timau - Plöckenpass - Kötschach - Mauthen - Gailberg zadel - Oberdrauburg - Greifenburg - Kreuzbergpass - Hermagor
Deel deze route
Animation
Beoordeling
Duur
5h 18m
Transportmodus
Auto of motor
Afstand
250.95 km
Landen
Weissensee
RouteXpert Review
De elfde route vanaf de 12 mooiste routes Motorradland Karinthië. De route is zorgvuldig samengesteld voor gebruik in TomTom, Garmin en MyRoute app-navigatie.
De tour valt onder de categorie "medium" (Oostenrijk gebruikt "easy, medium en hard"). Voldoende stops onderweg met een mooi uitzicht of om te eten of te drinken. Deze tour krijgt 5 sterren.
Spaghetticurven ...
Van Hermagor in de richting van Tröpolach gaat het over de Nassfeld - Passo Pramollo, 1.552 m (RP 2), voorbij het grootste skigebied van Carinthia na Pontebba in Italië. Rijd door de prachtige Val d'Aupa richting Moggio en Tolmezzo. Als je de tamelijk onduidelijke rotonde in Tolmezzo bent gepasseerd, rijd je richting Ampezzo, waar je rechtsaf slaat naar Sauris. Nu gaat het over de zeer smalle en bochtige weg, met gedeeltelijk onverlichte tunnels, langs de Lumischlucht omhoog naar Sauris op 1400 m (hoogst gelegen dorp in Friuli) met zeer leuke restaurants.
Let op: tussen RP 8 en 9 komen Garmin en TomTom niet overeen, routepunt overgeslagen. Blijf gewoon links.
Koffiepauze die we maken bij Albergo Morgenleit (RP 10).
Ga verder naar de pas via de Sella di Razzo -Razzosattel (RP 12) en sla aan het einde van de pasweg rechtsaf richting Prato en Comeglians naar Paluzza. Na een stop bij Albergo Pace Alpina (RP 16) gaat de route verder naar Timau via de goedontwikkelde Plöckenpas (RP 19) op 1360 m naar Kötschach-Mauthen. Richting Greifenburg-Weissensee en over de Kreuzbergpass 1.077m (RP22) gaat het terug naar Hermagor.
** De Kreuzbergpas of Passo di Monte Croce Comelico is een 1636 meter hoge bergpas op de grens van de Italiaanse provincies Zuid-Tirol en Belluno. De pas ligt in de Dolomieten, niet ver van de Drei Zinnen.
"Kurvenschwingen" mit dem Motorrad rund um Sauris
Plöckenpass
Gebruik
Deze route downloaden?
Je kan de route gratis, zonder MyRoute-app account downloaden. Om dit te doen, open de route en klik op 'opslaan als'. Deze route wijzigen?
Geen probleem, open eerst de route. Volg de tutorial en maak je eigen MyRoute-app account aan. Na registratie, start je trial automatisch.
Disclaimer
Gebruik van deze gps-route is voor eigen rekening en risico. De route is met zorg samengesteld en door een MyRoute-app geaccrediteerde RouteXpert gecontroleerd voor gebruik op zowel TomTom, Garmin als MyRoute-app Navigation.
Door gewijzigde omstandigheden, wegomleidingen of seizoensafsluitingen kunnen er toch veranderingen zijn ontstaan. Daarom adviseren wij iedere route voor gebruik te controleren.
Gebruik bij voorkeur de routetrack in je navigatiesysteem. Meer uitleg over het gebruik van MyRoute-app kun je vinden op de website bij ‘Community’ of ‘Webinars’.
Door gewijzigde omstandigheden, wegomleidingen of seizoensafsluitingen kunnen er toch veranderingen zijn ontstaan. Daarom adviseren wij iedere route voor gebruik te controleren.
Gebruik bij voorkeur de routetrack in je navigatiesysteem. Meer uitleg over het gebruik van MyRoute-app kun je vinden op de website bij ‘Community’ of ‘Webinars’.
Routes in de buurt