TTT 2012 01 Eifel Prum D1
Deze route is gemaakt door:
RouteXpert Hans van de Ven (Mr.MRA)
Laatst gewijzigd: 10-08-2019
Route Samenvatting
Al vanaf begin jaren 90 van de vorige eeuw, zet Promotor de zogenaamde TankTasTochten uit. Je snapt dat de benaming nog stamt uit het GPS-loze tijdperk, toen motorrijders nog hun weg over binnenwegen zochten met een roadbook in de tanktas of routerol.De 173 ANWB Promotor TankTasTochten (TTT) zijn door Henry ten Dam ingescand en door Leon Stolk in Mapsource ingetekend en later als Track in een .gpx bestand geplaatst. Deze zijn met goedkeuring van ANWB Promotor via de website van MrGPS beschikbaar gesteld zodat iedereen ervan kan genieten. De 1e TTT is van 1992, de route kan dus mogelijk iets afwijken van het origineel.
Ik heb alle routepunten gecontroleerd en waar nodig netjes op de weg geplaatst. Ook heb ik, indien nodig, het beginpunt en eindpunt van de route wat verder uit elkaar gezet om te voorkomen dat er rechtstreeks naar het eindpunt wordt genavigeerd en heb ik de POI bestanden van het begin en eindpunt toegevoegd net zoals een mogelijke stopplaats.
Als laatste heb ik de route gelijk gemaakt voor TomTom, Garmin en MyRoute-app Navigation gebruikers.
Met dank aan Henry, Leon, MrGPS en Promotor.
Deel deze route
Animation
Beoordeling
Duur
4h 40m
Transportmodus
Auto of motor
Afstand
240.36 km
Landen
Eifel stuwmeer
RouteXpert Review
Deze TTT start in Leende en gaat over voornamelijk mooie wegen via het Nationaal Park Eifel naar Prum, waar je de komende 2 dagen zult verblijven.Al na 15 km ben je in Belgie, dat je weer verlaat als je bij Maaseik de Maas oversteekt. Al vrij snel ben je ook weer Nederland uit en ben je in Duitsland, daar waar ook de 1e stop is gepland. Na de koffie rijd je om Aken heen om zo snel mogelijk de drukte achter je te laten en te genieten van de mooie groene omgeving. In de Eifel is ook de lunchstop gepland in het plaatsje Heimbach. Na de lunch ga je via Gemund, Stadtkyll naar het eindpunt in Prum.
Omdat ik grote delen van deze route zelf heb gereden, krijgt deze route 4 sterren.
Bijzonderheden route:
De route is gelijk gemaakt voor TomTom, Garmin en MyRoute-app Navigation gebruikers.
rp 1 - Startpunt bij Golden Tulip Jagershorst in Leende
rp 15 - Koffiestop bij Cafe am Rodebach, rechtsaf slaan.
rp 25 - Lunchstop in Heimbach bij Eifeler Hof
rp 40 - Tanken, bij Total in Prum
rp 41 - Eindpunt bij Stangl Wirtin in Prum.
Eindpunt Stangl Wirtin in Prum
Prum basilik
Links
Gebruik
Deze route downloaden?
Je kan de route gratis, zonder MyRoute-app account downloaden. Om dit te doen, open de route en klik op 'opslaan als'. Deze route wijzigen?
Geen probleem, open eerst de route. Volg de tutorial en maak je eigen MyRoute-app account aan. Na registratie, start je trial automatisch.
Disclaimer
Gebruik van deze gps-route is voor eigen rekening en risico. De route is met zorg samengesteld en door een MyRoute-app geaccrediteerde RouteXpert gecontroleerd voor gebruik op zowel TomTom, Garmin als MyRoute-app Navigation.
Door gewijzigde omstandigheden, wegomleidingen of seizoensafsluitingen kunnen er toch veranderingen zijn ontstaan. Daarom adviseren wij iedere route voor gebruik te controleren.
Gebruik bij voorkeur de routetrack in je navigatiesysteem. Meer uitleg over het gebruik van MyRoute-app kun je vinden op de website bij ‘Community’ of ‘Webinars’.
Door gewijzigde omstandigheden, wegomleidingen of seizoensafsluitingen kunnen er toch veranderingen zijn ontstaan. Daarom adviseren wij iedere route voor gebruik te controleren.
Gebruik bij voorkeur de routetrack in je navigatiesysteem. Meer uitleg over het gebruik van MyRoute-app kun je vinden op de website bij ‘Community’ of ‘Webinars’.
Routes in de buurt